Pantallona të shkurtra, Obaibi

SKU: 699911301

Pantallona të shkurtra pambuku për djem

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të shkurtra pambuku për djem me shirit elastik dhe lidhëse tek pjesa e belit.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë