Pantallona të shkurtra Obaibi

1673L

SKU: 61296

Pantallona të shkurtra me dy fjongo anësore

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Blu
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të shkurtra me shirit beli elastik dhe me dy fjongo anësore, dizajn elegant me dy qepje. 2% Elastan, 31% Poliester, 67% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë