Pantallona të shkurtra, Obaibi

SKU: 86912317

Pantallona të shkurtra pambuku për vajza, dizajn me printe palmash

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të shkurtra pambuku për vajza, dizajn me printe palmash, me shirit elastik dhe lidhëse tek pjesa e belit. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë