Pantallona të shkurtra Okaidi

1990L2190L

SKU: 50804

Pantallona të shkurtra me mesazh të qendisur

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
blu
Blu e mesme
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me xhepa anësorë dhe një xhep të pasëm. Dizajn me një mesazh të qendisur në njërën këmbë. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas masës

, , , , , , , ,