Pantallona të shkurtra Okaidi

2190L

SKU: 50513432

Pantallona të shkurtra me bel elastik dhe prerje të gjerë

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të shkurtra me bel elastik dhe prerje të gjerë, me rrip në pjesën e belit. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit