Pantallona të shkurtra, Okaidi

2232L2392L

SKU: 85728172

Pantallona të shkurtra pambuku, dizajn me printe varkash

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të shkurtra pambuku, dizajn me printe varkash, mbyllje me zinxhir dhe kopsë, me rrip tek pjesa e belit. 2% Elastan 98% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë