Pantallona të shkurtra pambuku Mango

1813L

SKU: 87955693

Pantallona të shkurtra me bel të mesëm me lidhëse

l
m
s
xl
XS
blu
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të mesëm elastik me një lidhëse dhe me përbërje pambuku. 95% Pambuk, 5% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BLU, JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA