Pantallona të shkurtra për djem, Okaidi

1953L2093L

SKU: 85726172

Me motivet e bukura të printuara, ato janë një pjesë kyçe për t’u pasur në garderobën e fëmijëve të sezonit. Efekt i rrudhosur në pjesën e përparme.

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Me motivet e bukura të printuara, ato janë një pjesë kyçe për t’u pasur në garderobën e fëmijëve të sezonit. Efekt i rrudhosur në pjesën e përparme. Kalimtarët në jetë. Hapja e përparme me buton dhe zinxhir. Dy xhepa.

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë