Pantallona të shkurtra për vajza, Okaidi

2390L

SKU: 84718091

Pantallona të shkurtra për vajza, me disa xhepa

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të shkurtra për vajza, me disa xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 40% Poliestër 60% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë