Pantallona të shkurtra plazhi Okaidi

2390L

SKU: 94727

Pantallona të shkurtra plazhi me lidhëse beli dhe me printe

10 Vjec
6 Vjec
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra plazhi me shirit beli të vijëzuar dhe me lidhëse, dizajn me printe gaforresh të vogla. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë