Pantallona të shkurtra Mango

2793L

SKU: 87050543

Pantallona të shkurtra me efekt lëkure

34
36
38
40
E kuqerremte
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me qepje të mbledhur dhe bel të mesëm, me dy xhepa anësorë dhe mbyllje me zinxhir. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40

Color Filter

E ZEZE, E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Size Filter

34, 36, 38, 40