Tuta të shkurtra, Prenatal

1250L

SKU: 693219

Tuta të shkurtra për djem me shirit elastik dhe lidhëse beli

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Tuta të shkurtra për djem me shirit elastik dhe lidhëse beli, dizajn me printe me palma. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,