Pantallona të shkurtra Prenatal

745L

SKU: 666390

Pantallona të shkurtra me fruda në bel

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Jeshile e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të shkurtra bazike, dizajn me frudë përreth belit dhe me shirit beli elastik. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit