Pantallona të shkurtra slim-fit Springfield

2793L

SKU: 0439770

Pantallona të shkurtra slim-fit me 4 xhepa

40
42
44
46
48
50
Blu e erret
Blu e hapur
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra slim-fit me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm me kopsa, dhe me detaj logo të qendisur në pjesën e pasme. 97% Pambuk 3% Elastike

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë