Pantallona të shkurtra sportive Okaidi

1390L

SKU: 59871265

Pantallona të shkurtra me shirita anësorë

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të shkurtra sportove me dy xhepa anësorë dhe me bel eëastik me një lidhëse, dizajn me shirita anësorë dhe me një print në njërën këmbë.5% Elastan, 95% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë