Pantallona të shkurtra sportive Prenatal

745L

SKU: 672326

Pantallona të shkutra sportive me vija anësore dhe print “Hero 28” në këmbë

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të shkurtra sportive me lidhëse beli dhe një xhep të pasëm, dizajn me vija anësore dhe me print “Hero 28” në këmbë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit