Pantallona të shkurtra, Springfield

3200L

SKU: 0433649

Pantallona të shkurtra chino, dizajn bazik

40
42
44
46
48
50
Bezhë
Blu
E verdhë
E zeze
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të shkurtra chino, dizajn bazik, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 97% Pambuk 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë