Pantallona të shkurtra, Springfield

4000L

SKU: 0433654

Pantallona të shkurtra chino, dizajn bazik

40
42
44
46
48
50
Blu e errët
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të shkurtra chino, dizajn bazik, me disa xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë