Pantallona të shkurtra të thurura Mango

2793L

SKU: 87087649

Pantallona pambuku të thurura me punime të hapura

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të lartë dhe teksturë thurjeje, me lidhëse beli dhe përbërje pambuku. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA