Pantallona të shkurtra xhins,Okaidi

1912L2232L

SKU: 85915144

Lulet e qëndisura në skajet e xhepave të rrumbullakosur janë një kënaqësi për vajzat e vogla – ato i bëjnë këto pantallona të shkurtra xhins të lehta dhe të rehatshme edhe më të bukura.

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Lulet e qëndisura në skajet e xhepave të rrumbullakosur janë një kënaqësi për vajzat e vogla – ato i bëjnë këto pantallona të shkurtra xhins të lehta dhe të rehatshme edhe më të bukura.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë