Pantallona të shkurtra Okaidi

1533L2190L

SKU: 50513

Pantallona të shkurtra me rrip beli që lidhet

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Blu e erret
Portokalli
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me rrip beli që lidhet, me dy kopsa në pjesën përpara dhe me dy xhepa fals në pjesën e pasme. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

,

Përzgjidhni gjininë

Sipas masës

, , , , , , , , ,