Pantallona treçerekëshe Cortefiel

SKU: 8722321

Pantallona me gjatësi treçerekëshe, me shirit tek pjesa e belit

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona me gjatësi treçerekëshe, me shirit tek pjesa e belit, mbyllje me zinxhir dhe buton. 64% Poliestër 33% Viskozë 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë