Pantallona treçerekëshe, Cortefiel

2600L

SKU: 8723652

Pantallona për femra me gjatësi treçerekëshe

l
m
s
xl
xxl
Bezhë
Jeshile
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona për femra me gjatësi treçerekëshe, me dy xhepa në pjesët anësore, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 100% Lyocell

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë