Pantallona treçerekëshe, Okaidi

2790L2990L

SKU: 85600274

Pantallona treçerekëshe pambuku, dizajn me printe pemësh

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona treçerekëshe pambuku, dizajn me printe pemësh, me shirit elastik dhe lidhëse beli. 19% Poliestër 81% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë