Pantallona-tutë me thurje Mango

2994L

SKU: 87091509

Pantallona-tutë me thurje me bel mesatar

l
m
s
XS
E bardhe
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona-tutë me thurje me bel mesatar dhe ngushtim në pjesën fundore. 27% POLIESTER, 6% POLIAMID, 67% AKRILIK

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, M

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE, GRI

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi