Pantallona wide leg, Mango

4190L

SKU: 27045774

Pantallona të gjata me prerje të gjerë dhe me printe florale shumëngjyrëshe

l
m
s
xl
XS
E kuqe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona të gjata me prerje të gjerë dhe me printe florale shumëngjyrëshe, me shirit elastik tek pjesa e belit. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë