Pantallona wide leg Mango

2994L

SKU: 17077722

Pantallona të gjata, prerje e gjerë me printe me kuadrata

l
m
s
xl
XS
Gri print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata, prerje e gjerë me printe me kuadrata, mbyllje me kopsë dhe zinxhir. 44% Poliestër e riciklueshme 32% Poliestër 22% Viskozë 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë