Pantofla me fjongo Women Secret

2590L 1813L

SKU: 8979642

Pantofla me fjongo dhe me print qenushi në shollë

l
m
s
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Pantofla të mbyllura në pjesën e gishtave dhe të hapura në thembër, dizajn me një fjongo në pjesën e sipërme dhe me një print qenushi në shollë, me material të butë e të ngrohtë. Sholla: TPR; Pjesa e siperme: Pambuk; Pjesa e brendshme: Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

L

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

GRI

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA