Pantofla me një stampë Obaibi

2390L

SKU: 59171

Pantofla me një stampë maceje dhe me zinxhir anësor

20
21
22
23
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantofla me zinxhir anësor; dizajn me dy tonalitete dhe me një stampë maceje në pjesën përpara. .

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë