Pantofla me një stampë Obaibi

2390L

SKU: 77526400

Pantofla me një stampë iriqi dhe me zinxhir anësor

19
20
21
22
23
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantofla me zinxhir anësor; dizajn me dy tonalitete dhe me një stampë iriqi në pjesën përpara. 76% Pambuk 24% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë