Pantofla me print “Calm” Women Secret

2590L 1813L

SKU: 8979316

Pantofla të mbyllura në pjesën e gishtave me material të ngrohtë pambuku

l
m
s
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Pantofla të mbyllura në pjesën e gishtave dhe të hapura në thembër, dizajn me print “Calm” dhe me material të butë e të ngrohtë pambuku. Sholla: TPR; Pjesa e siperme: Pambuk; Pjesa e brendshme: Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

L

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

GRI

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA