Pardesy Oversize Mango

SKU: 17013634

Pardesy Oversize me jakë të kryqëzuar

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Pardesy Oversize me jakë të kryqëzuar dhe mbyllje me butona dhe dy xhepa anësorë.61% Pambuk, 39% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë