Pardesy treçerekëshe, Mango

10990L

SKU: 47064017

Pardesy treçerekëshe, me rrip në bel dhe dopjo kopsë.

l
m
s
XS
Bezhë
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pardesy treçerekëshe, me rrip në bel dhe dopjo kopsë.38%Poliestër,62% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë