Pardesy treçerekëshe, Mango

9490L

SKU: 47095841

Pardesy me gjatësi treçerekëshe, dizajn klasik

l
m
s
XS
Bezhë
Kafe
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pardesy me gjatësi treçerekëshe, dizajn klasik, mbyllje me kopsa dhe jakë V. 9% Poliestër 91% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë