Parfum Floral Women Secret

3990L

SKU: 4552512

Parfum

U
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Parfum me një lule, e cila evokon karakterin e vet, duke ndërthurur notat me lule dhe fruta, me një prekje të drunjtë. Zemra prej jasemini, vjollce dhe fresia, me një sfond të pyjeve të bardha, myshkut dhe qelibarit; dhe prodhimi i dardhës, mollës dhe specit rozë. Një propozim që ndërthur freskinë, butësinë dhe romantizmin.,80% alkohol + 12% uje

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë