Parfum Gourmand Women Secret

3990L

SKU: 4552539

Parfum me arome jasemini

U
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Parfum me një zemër lule, e cila evokon karakterin e vet, duke ndërthurur notat me lule me një prekje orientale. Zemra me trëndafil, jasemini, bajame dhe lule transparente, me një sfond pishe, praline, vanilje dhe dru sandali; dhe limon, grejpfrut, rrush pa fara e zezë dhe mandarin. Një propozim që ndërthur freskinë, butësinë dhe romantizmin. F,80% alkohol + 12% uje

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë