Parfum trupi Women Secret

SKU: 4552877

Parfum spërkatës trupi me aromë të përzier mandarine, dardhe dhe dredhkë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Parfum spërkatës trupi me aromë të përzier mandarine, dardhe dhe dredhkë, mbështjellë me aromat e sofistikuara të jasemines, bozhureve dhe manushaqeve. Me një sfond të lëngshëm me vanilje, pralinë dhe dru kedri, ajo krijon aromën ideale për t’u përdorur pas dushit ose për ta mbajtur në çantën tuaj. 65% Alkool, 35% Ujë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë