Parfum Women Secret

2290L

SKU: 4552822

Parfum me aromën e frutave tropikale, frutave të kuq, manave dhe mandarinës

U
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Parfum me aromën e freskët të agrumeve që bashkohen me aromën e frutave tropikale, frutave të kuq, manave dhe mandarinës. Një prekje e sofistikuar me një zemër jasemini dhe lule portokalli. Në sfond, vanilja, misku dhe druri i sandalit, ofrojnë një thelb të veçantë për këtë aromë. Një aromë femërore e përkryer për ditët tuaja. 74% Alkool, 20% Ujë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë