Parfum Women Secret

1610L

SKU: 4552849

Parfum me aromë të përzier të freskisë së luleve dhe agrumeve

U
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Parfum me aromë të përzier të freskisë së luleve dhe agrumeve. Gjithashtu, kombinimi i notave prej druri dhe qelibari jep një prekje të ndryshme dhe delikate. Një aromë femërore e përkryer për ditët tuaja. 74% Alkool, 20% Ujë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit