Parfum Women Secret

2290L

SKU: 4552806

Parfum me aromë të përzier të mollës dhe frutave të kuq

U
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Parfum me aromë të përzier të mollës dhe frutave të kuq, bashkohet me delikatesën e luleve të jasemines dhe xhenxhefilit. Në sfond, një prekje e ëmbël e vaniljes dhe benzoinës. Një aromë femërore e përkryer për ditët tuaja. 74% Alkool, 20% Ujë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë