Pasqyrë Bandana, Carpisa

800L

SKU: AGA56201442

Pasqyrë në formë rrethore e linjës Bandana

Blu
E kuqe
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pasqyrë në formë rrethore e linjës Bandana, me veshje efekt lëkurë dhe dizajn me printe florale, me përmasa 1x8x6cm. 82% Xham 18% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë