Pasqyrë për çanta ,Carpisa

980L

SKU: AGB61601443

Pasqyrë për çanta nga linja Pachira nga Carpisa në ngjyrë të fortë. Modeli përmban dy pasqyra të brendshme dhe një mbyllje praktike automatike me butona.

Jeshile
Krem
Portokalli
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pasqyrë për çanta nga linja Pachira nga Carpisa në ngjyrë të fortë. Modeli përmban dy pasqyra të brendshme dhe një mbyllje praktike automatike me butona. Aksesori perfekt për të kompletuar prekjet përfundimtare të make-up-it edhe kur jeni larg shtëpisë.82% Xham 12% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë