Pelerinë e thurur Parfois

SKU: 174493

Pelerine e zeze e thurur me element lekure

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pelerine e zeze e thurur me element lekure.Perberje 98%Akrilik 2%Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit