Pelerinë me dy xhepa Parfois

5990L

SKU: 186154_BK

Pelerinë me jakë të mbyllur dhe disa kopsa

U
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pelerinë me jakë të mbyllur me disa kopsa dhe me dy xhepa në pjesën përpara.48% Viskozë, 28% Poliester, 24% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit