Pellush Koala prej kadefeje Obaibi

1990L

SKU: 97734

Pellush Koala prej kadefeje

Prerje unike
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Me yjet e qëndisura, kjo koala prej kadifeje shumë e butë është e gatshme ta shoqërojë foshnjën në dremitjen dhe gjumin e tij. Një kokë prej pelushi të mbushur dhe trup të sheshtë në velur të butë të dyfishtë rozë, të përfunduar në nyje të lehta për tu kapur. Yjet fosforeshentë për të ndihmuar fëmijën të gjejë batanijen e tij natën. Madhësia e trekëndëshit kadife përafërsisht. 18 x 18 cm.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë