Pellush Obaibi

1643L

SKU: 3604274324120

Album per foto ne formatin e pellushit

2 stok

Shtojeni ne listen e deshirave

Album per foto ne formatin e pellushit.I perbere nga material antialergjik I testuar klinikisht.Ne album mund te vendosen foto te plastifikuara dhe foshnja mund ta mbaje kudo me vete si pellush per kruajtjen e dhembeve .Ideal per dhurata ku mund te vendosen fotot e para te bebes. 100% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë