Peshqir dushi Prenatal

SKU: 670791

Peshqir dushi me personazhin “Mickey Mouse”

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Peshqir dushi për djem me personazhin “Mickey Mouse”.90% Pambuk 10% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit