Pizhama me dy pjesë Obaibi

SKU: 61252200

Pizhama me dy pjesë: Bluzë me mëngë të gjata dhe tuta të gjata

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pizhama me dy pjesë: Bluzë me mëngë të gjata, me dizajn krokodili në mes dhe me jakë të rrumbullakët. Tuta të gjata me printe me vija, të mbyllura tek pjesa ë këmbëve. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë