Pizhama me dy pjesë Women Secret

1557L

SKU: 3132897

Pizhama: T-shirt me print Garfield dhe pantallona të gjata me printe florale

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pizhama me dy pjesë të kombinuara: T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me personazhin Garfield të printuar përpara. Pantallona të gjatame shirit beli elastik me një lidhëse dhe me printe florale shumëngjyrëshe. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë