Pizhama me dy pjesë Women Secret

2595L

SKU: 4752507

Pizhama me dy pjesë: bluzë me mëngë të gjata dhe tuta të gjata

l
m
s
xl
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pizhama me dy pjesë: bluzë me mëngë të gjata, me tekst të qëndisur në mes, me jakë të rrumbullakët dhe tuta të gjata. 60% Poliestër 36% Viskozë 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë